Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa Ürünleroptik Telsizler

Tekli Mod Cam LC Dubleks ZQSFP + Kafes Alıcı-Vericileri 2-2170705-5

Çin LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED Sertifikalar
Çin LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED Sertifikalar
WOW,% 100 Test Edildi ero Sıfır Arızalı

—— TI

LINK-PP Çin'deki En İyi Tedarikçimiz

—— Intel

Mükemmel RJ45 Ve Transformatör Sağladığınız İçin Teşekkür Ederiz , LINK-PP Dünyayı Dikkat Ediyoruz

—— Cisco

LINK-PP, Tüm RJ45 Konnektör ve Transformatör İçin Flex A Tipi Satıcıdır

—— Flextronics

Ben sohbet şimdi

Tekli Mod Cam LC Dubleks ZQSFP + Kafes Alıcı-Vericileri 2-2170705-5

Singlemode Glass LC Duplex ZQSFP+ Cage Transceivers 2-2170705-5
Singlemode Glass LC Duplex ZQSFP+ Cage Transceivers 2-2170705-5

Büyük resim :  Tekli Mod Cam LC Dubleks ZQSFP + Kafes Alıcı-Vericileri 2-2170705-5

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: LINK-PP
Sertifika: ISO 9001,ISO 14001,UL,SGS,REACH168
Model numarası: 2-2170705-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Supportive
Ambalaj bilgileri: 10 ADET / tepsisi, 100pcs / karton
Teslim süresi: Stok veya 2-3 hafta
Ödeme koşulları: TT, Paypa, Batı Birliği
Yetenek temini: 420000K / ay
Detaylı ürün tanımı
Özellikler: 2-2170705-5 Elyaf Türü: Tekli Cam
emitör: FP lazer Voltaj: 3.1V ~ 3.5V
Uygulamalar: Genel Amaçlı Bağlayıcı: LC Dubleks
Montaj: Geçmeli, ZQSFP + çevre: Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
MSL: 3 (168 Saat)
Vurgulamak:

LC Duplex ZQSFP+ Cage Transceivers

,

Singlemode Glass ZQSFP+ Cage Transceivers

,

2-2170705-5

2-2170705-5 Isı Emici Konnektörlü ZQSFP + Kafes Delikten Bastırarak Geçme

Parça Durumu Aktif
Bağlayıcı Stili Isı Emicili Kafes
Bağlayıcı türü ZQSFP +
Pozisyon Sayısı -
Montaj tipi Delikten, Dik Açı
Sonlandırma Press-Fit
Özellikleri EMI Korumalı, Hafif Boru

 

 

 

İletişim bilgileri
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED

İlgili kişi: summer

Tel: +8618026686530

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)