Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

optik Telsizler

iyi kalite Manyetik RJ45 Jack satış için
iyi kalite Manyetik RJ45 Jack satış için
WOW,% 100 Test Edildi ero Sıfır Arızalı

—— TI

LINK-PP Çin'deki En İyi Tedarikçimiz

—— Intel

Mükemmel RJ45 Ve Transformatör Sağladığınız İçin Teşekkür Ederiz , LINK-PP Dünyayı Dikkat Ediyoruz

—— Cisco

LINK-PP, Tüm RJ45 Konnektör ve Transformatör İçin Flex A Tipi Satıcıdır

—— Flextronics

Ben sohbet şimdi

optik Telsizler

(333)
Çin CONN SFP Kafes 1X1 BASIN FIT LP11F012 Kafesli Optik Vericiler Yuvası U77-A1114-100T Fabrika

CONN SFP Kafes 1X1 BASIN FIT LP11F012 Kafesli Optik Vericiler Yuvası U77-A1114-100T

CONN SFP CAGE 1X1 PRESS FIT LP11F012 Kafesli Priz U77-A1114-100T paketleme Bant ve Makara (TR) Parça Durumu Aktif Bağlayıcı Stili kafes Bağlayıcı Tipi SFP Pozisyon Sayısı - Montaj tipi Açık Delik, Dik Açı ... Read More
2020-01-21 17:03:18
Çin FTLC1151RDPL 10 km 100 GBASE-LR4 QSFP28 Optik Alıcı-verici Modülü LQ-100GLR4 Fabrika

FTLC1151RDPL 10 km 100 GBASE-LR4 QSFP28 Optik Alıcı-verici Modülü LQ-100GLR4

FTLC1151RDPL 10 km 100 GBASE-LR4 QSFP28 Optik Alıcı-verici Modülü LQ-100GLR4 10 km 100 GBASE-LR4 QSFP28 Optik Alıcı-verici Modülü FTLX1370W3BTL Finisaş Parça Numarası: FTLC1151RDPL LINK-PP Parça Numarası: ... Read More
2019-06-20 14:53:25
Çin DDM 2km Ulaşımı ile 155Mbps SFP Telsiz Çoklu Mod 850nm, LC, 2km, -40 ° C ~ + 85 ° C Fabrika

DDM 2km Ulaşımı ile 155Mbps SFP Telsiz Çoklu Mod 850nm, LC, 2km, -40 ° C ~ + 85 ° C

155Mbps SFP Alıcı-Verici, Çoklu Mod 850nm, LC, 2km, -40 ° C ~ + 85 ° C, DDM 2km Erişim Ürün Özellikleri 155 155 Mbps'ye kadar bit hızlarını destekler ve IEEE C37.94 / IEC 62843 ile uyumludur  Çalışırken tak... Read More
2019-02-27 15:21:28
Çin FTLF8519F2xCL 2.5 Gbps SFP Optik Vericiler Modülleri LFF-8524-02IDS Fabrika

FTLF8519F2xCL 2.5 Gbps SFP Optik Vericiler Modülleri LFF-8524-02IDS

FTLF8519F2xCL 2.5 Gbps SFP Optik Vericiler Modülleri LFF-8524-02IDS Özellikleri : FTLF8519F2xCL LINK-PP Parça Numarası: LFF-8524-02IDS Ürün sınıfı: Fiber optik Ürün Ailesi: Optik Vericiler Ürün Serisi: SFP Ürün ... Read More
2018-08-30 15:57:22
Çin CONN SFP CAGE 2X1 PRESS FIT LP21F001 Yuvası Kafesli, 40Po'lık Çemberli Fabrika

CONN SFP CAGE 2X1 PRESS FIT LP21F001 Yuvası Kafesli, 40Po'lık Çemberli

CONN SFP CAGE 2X1 PRESS FIT LP21F001 Yuvası Kafesli, 40Po'lık Çemberli Üretici: TE Bağlantısı Ürün Kategorisi: I / O Konnektörleri RoHS: Ayrıntılar Ürün: Infiniband Konnektörler Cinsiyet: kadın Pozisyon Sayısı: ... Read More
2018-08-30 15:57:22
Çin 10Gbps XFP Alıcı-Verici 1310nm Tek Mod 40km Ulaşın 0ºC ~ + 70ºC Fabrika

10Gbps XFP Alıcı-Verici 1310nm Tek Mod 40km Ulaşın 0ºC ~ + 70ºC

10Gbps XFP Telsiz, 1310nm Tek Modlu, 40km Ulaşabilme 0ºC ~ + 70ºC Ürün Özellikleri 8.0 8.0Gb / s ila 11.1Gb / s bit hızlarını destekler -Çalışırken takılabilir XFP ayak izi, Dahili dijital teşhis SMF ile km ... Read More
2018-08-30 15:57:22
Çin 155Mbps SFP Alıcı-Verici Tek Mod 20km Ulaşmak 1310nm Endüstriyel Tepm Fabrika

155Mbps SFP Alıcı-Verici Tek Mod 20km Ulaşmak 1310nm Endüstriyel Tepm

155Mbps SFP Telsiz, Tek Modlu, 20km Ulaşabilme 1310nm Endüstriyel Tepm 155Mbps SFP Telsiz, Tek Modlu, 20km Erişim Noktası Ürün Özellikleri 155 155Mbps'ye kadar bit hızlarını destekler ve IEEE C37.94 / IEC 62843 ... Read More
2018-08-30 15:57:22
Çin 1000Base-T Sadece 1Gbps SerDes arayüzü Endüstriyel Sıcaklık ile SFP Bakır Alıcı-Vericisi Fabrika

1000Base-T Sadece 1Gbps SerDes arayüzü Endüstriyel Sıcaklık ile SFP Bakır Alıcı-Vericisi

1000Base-T Sadece 1Gbps SerDes arayüzü Endüstriyel Sıcaklık ile SFP Bakır Alıcı-Vericisi Özellikler: -Çalışırken takılabilir SFP Ayakizi EM Düşük EMI için Tam Metalik Muhafaza Power Düşük Güç Tüketimi  Kompakt ... Read More
2018-08-30 15:57:22
Çin 10.3Gbps SFP + Verici 1310nm Tek Modlu, 20km LP-SM31TG-20D Serisi Erişimi Fabrika

10.3Gbps SFP + Verici 1310nm Tek Modlu, 20km LP-SM31TG-20D Serisi Erişimi

10.3Gbps SFP + Verici 1310nm Tek Modlu, 20km LP-SM31TG-20D Serisi Erişimi LP-SM31TG-20D Serisi Ürün Özellikleri 10. 10.7Gbps'ye kadar bit hızlarını destekler  Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi 10 1310nm ... Read More
2018-08-30 15:57:22
Çin 1.25Gbps SFP Alıcı-Verici, Tek Modlu, 10km Ulaşabiliyor 1310nm LS-SM3124-10 Serisi Fabrika

1.25Gbps SFP Alıcı-Verici, Tek Modlu, 10km Ulaşabiliyor 1310nm LS-SM3124-10 Serisi

1.25Gbps SFP Telsiz, Tek Modu, 10km Ulaşmak LS-SM3124-10xx Ürün Özellikleri 1. 1,25 Gbps'ye kadar bit hızlarını destekler -Hot-Pluggable SFP ayak izi F 1310nm FP lazer ve PIN fotoğraf detektörü, SMF iletimi i... Read More
2018-08-30 15:57:22
Page 1 of 34|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|