Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa Ürünleroptik Telsizler

LC Dubleks 2170704-7 QSFP28 Kafesli Optik Alıcı-Vericiler

Çin LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED Sertifikalar
Çin LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED Sertifikalar
WOW,% 100 Test Edildi ero Sıfır Arızalı

—— TI

LINK-PP Çin'deki En İyi Tedarikçimiz

—— Intel

Mükemmel RJ45 Ve Transformatör Sağladığınız İçin Teşekkür Ederiz , LINK-PP Dünyayı Dikkat Ediyoruz

—— Cisco

LINK-PP, Tüm RJ45 Konnektör ve Transformatör İçin Flex A Tipi Satıcıdır

—— Flextronics

Ben sohbet şimdi

LC Dubleks 2170704-7 QSFP28 Kafesli Optik Alıcı-Vericiler

LC Duplex 2170704-7 QSFP28 Cage Optical Transceivers
LC Duplex 2170704-7 QSFP28 Cage Optical Transceivers

Büyük resim :  LC Dubleks 2170704-7 QSFP28 Kafesli Optik Alıcı-Vericiler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: LINK-PP
Sertifika: ISO 9001,ISO 14001,UL,SGS,REACH168
Model numarası: 2170704-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Supportive
Ambalaj bilgileri: 10 ADET / tepsisi, 100pcs / karton
Teslim süresi: Stok veya 2-3 hafta
Ödeme koşulları: TT, Paypa, Batı Birliği
Yetenek temini: 420000K / ay
Detaylı ürün tanımı
Özellikler: 2170704-7 Veri hızı: 155 Mb / sn
dalga boyu: 1300 nm Maximun Mesafesi: 2000m
Elyaf Türü: Tekli Cam emitör: FP lazer
Voltaj: 3.1V ~ 3.5V Uygulamalar: Genel Amaçlı
Bağlayıcı: LC Dubleks Montaj: Geçmeli, QSFP28
çevre: Kurşunsuz / RoHS Uyumlu MSL: 3 (168 Saat)
Vurgulamak:

QSFP28 Cage Optical Transceivers

,

LC Duplex Optical Transceivers

,

2170704-7

2170704-7 Isı Emici Konnektörlü Pozisyon QSFP28 Kafesi Delikten Bastırarak Geçme

Parça Durumu Aktif
Bağlayıcı Stili Isı Emicili Kafes
Bağlayıcı türü QSFP28
Pozisyon Sayısı -
Montaj tipi Delikten, Dik Açı
Sonlandırma Press-Fit
Özellikleri EMI Korumalı

 

LC Dubleks 2170704-7 QSFP28 Kafesli Optik Alıcı-Vericiler 0

İletişim bilgileri
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED

İlgili kişi: summer

Tel: +8618026686530

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)