Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED
Ana sayfa Ürünleroptik Telsizler

Dik Açı Pozisyonu XFP Kafes Konektörü 2170435-1

Çin LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED Sertifikalar
Çin LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED Sertifikalar
WOW,% 100 Test Edildi ero Sıfır Arızalı

—— TI

LINK-PP Çin'deki En İyi Tedarikçimiz

—— Intel

Mükemmel RJ45 Ve Transformatör Sağladığınız İçin Teşekkür Ederiz , LINK-PP Dünyayı Dikkat Ediyoruz

—— Cisco

LINK-PP, Tüm RJ45 Konnektör ve Transformatör İçin Flex A Tipi Satıcıdır

—— Flextronics

Ben sohbet şimdi

Dik Açı Pozisyonu XFP Kafes Konektörü 2170435-1

Right Angle Position XFP Cage Connector 2170435-1
Right Angle Position XFP Cage Connector 2170435-1

Büyük resim :  Dik Açı Pozisyonu XFP Kafes Konektörü 2170435-1

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: LINK-PP
Sertifika: ISO 9001,ISO 14001,UL,SGS,REACH168
Model numarası: 2170435-1
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10/100/25K
Fiyat: $0.11-$35
Ambalaj bilgileri: 20/Tepsi
Teslim süresi: Stok
Ödeme koşulları: TT,NET30/60/90 Gün
Yetenek temini: 350K/Ay
Detaylı ürün tanımı
Özellikler: 2170435-1 Veri hızı: 155 Mb / sn
dalga boyu: 1300 nm Maximun Mesafesi: 15000 m
Elyaf Türü: Tekli Cam emitör: FP lazer
Voltaj: 3.1V ~ 3.5V Uygulamalar: Genel Amaçlı
Bağlayıcı: LC Dubleks Montaj: Geçmeli, SFP
çevre: Kurşunsuz / RoHS Uyumlu MSL: 3 (168 Saat)
Vurgulamak:

Dik Açı XFP Kafes Konnektörü

,

Konum XFP Kafes Konnektörü

,

2170435-1

2170435-1 Konum XFP Kafes Konnektörü Delikten Bastırarak Geçme, Dik Açı

Parça Durumu Aktif
Bağlayıcı Stili Kafes
Bağlayıcı türü XFP
Pozisyon Sayısı -
Montaj tipi Delikten, Dik Açı
Sonlandırma Press-Fit
Özellikleri EMI Korumalı

 

Özellikler:

 

Veri hızı:

 

155 Mb / sn

Dalgaboyu: 1300 nm
Maximun Mesafesi: 15000 m
Elyaf Tipi: Singlemode Cam
Verici: FP Lazer
Gerilim Kaynağı: 3.1V ~ 3.5V
Uygulamalar: Genel Amaç
Bağlayıcı türü: LC Dubleks
Montaj tipi: Takılabilir, SFP
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu: Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL): 3 (168 Saat)

 

Özellik Açıklama:

 

● ROHS uyumlu
● İsteğe Bağlı Dijital Teşhis İzleme mevcuttur
- AFCT-5760Z ailesi: DMI olmadan
- AFCT-5765Z fami E162ly: DMI ile
● SFF-8472'ye göre, AFCT-5765Z ailesindeki tanılama özellikleri, aşağıdakilerin gerçek zamanlı izlenmesiyle optik alıcı vericiler için Tanısal İzleme Arayüzünü etkinleştirir:
- İletilen optik güç
- Alınan optik güç
- Lazer önyargı akımı
- Sıcaklık
- Besleme gerilimi
● SFF-8074i SFP alıcı-verici teknik özellikleriyle uyumlu
● ITU-T G957 STM-1 I-1 (2 km), STM-1 S-1.1 (15 km) ile uyumlu
● Telcordia GR253 SR (2 km), IR-1 (15 km) ile uyumlu
● Sınıf 1 CDRH / IEC 825 göz güvenliği uyumlu
● Çalıştırma çantası sıcaklık aralığı:
–10 ℃ - 85 ℃ (Genişletilmiş)
–40 ℃ - 85 ℃ (Endüstriyel)
● 125 Mb / sn'den 155 Mb / sn'ye çok hızlı çalışma
● LC çift yönlü fiber konektör
● ISO 9001 uyumlu bir tesiste üretilmiştir

 

 

İletişim bilgileri
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED

İlgili kişi: summer

Tel: +8618026686530

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)