Mesaj gönder
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED
Ürünler
Ürün Detayları
Ev > Ürünler > optik Telsizler > FTLF8519F2xCL 2.5 Gbps SFP Optik Vericiler Modülleri LFF-8524-02IDS

FTLF8519F2xCL 2.5 Gbps SFP Optik Vericiler Modülleri LFF-8524-02IDS

Ürün Detayları

Menşe yeri: guangdong, Çin

Marka adı: LINK-PP

Sertifika: ISO 9001,ISO 14001,UL,SGS,REACH168

Model numarası: FTLF8519F2xCL

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Min sipariş miktarı: 10/100/25K

Fiyat: $0.11-$35

Ambalaj bilgileri: 20/Tepsi

Teslim süresi: Stok

Ödeme koşulları: TT,NET30/60/90 Gün

Yetenek temini: 350K/Ay

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

FTLF8519F2xCL

,

fiber optik alıcı-verici

,

sfp optik modül

Specifications:
FTLF8519F2xCL
Data Rate:
2.5Gbps
Distance:
300m
LINK-PP PN:
LFF-8524-02IDS
Fiber Type:
Singlemode Glass
Emitter:
FP Laser
Applications:
Ethernet
Connector:
LC Duplex
Mounting:
Pluggable,SFP
Environment:
Lead free / RoHS Compliant
Specifications:
FTLF8519F2xCL
Data Rate:
2.5Gbps
Distance:
300m
LINK-PP PN:
LFF-8524-02IDS
Fiber Type:
Singlemode Glass
Emitter:
FP Laser
Applications:
Ethernet
Connector:
LC Duplex
Mounting:
Pluggable,SFP
Environment:
Lead free / RoHS Compliant
FTLF8519F2xCL 2.5 Gbps SFP Optik Vericiler Modülleri LFF-8524-02IDS
FTLF8519F2xCL 2.5Gbps SFP Optik Alıcı-Verici Modülleri LFF-8524-02IDS

 

Özellikler: FTLF8519F2xCL
LINK-PP Parça Numarası: LFF-8524-02IDS
Ürün sınıfı: Fiber optik
Ürün Ailesi: Optik Alıcı-Vericiler
Ürün Serisi: SFP
Ürün adı: SFP Optik Alıcı-Vericiler
Mevcut Durum: Aktif
RoHS: RoHS-6 Uyumluluğu

 

Özellikler:

Veri hızı:

2,5 Gb/sn

dalga boyu: 1300nm
Maksimum Mesafe: 10000m
Elyaf Tipi: Tekli Cam
Verici: FP Lazer
Gerilim-Besleme: 3,14V~3,47V
Uygulamalar: Ethernet
Bağlayıcı Tipi: LC Dubleks
Montaj tipi: Takılabilir, SFP
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Nem Hassasiyet Seviyesi (MSL): 3 (168 Saat)

 

Özellik Açıklama:

 

 Küçük Form Faktörü 2X5 pin Paketi

 Dubleks LC Tek Modlu Alıcı-Verici

 2,5 Gbps'ye kadar çalışma veri hızı

 850nm VESCL Verici, 50/125µm veya 62.5/125um MMF ile 300m

 1310nm FP Lazer Verici, 50/125µm veya 62.5/125um MMF ile 2km

 1310nm DFB Lazer Verici
9/125µm SMF ile 15km
9/125µm SMF ile 40km

 1550nm DFB Lazer Verici,
9/125µm SMF ile 40km
9/125µm SMF ile 80km

 Tek 3. 3V Güç kaynağı

 DC/AC Bağlantılı Sinyal Girişi / Çıkışı

 LVTTL Verici Devre Dışı Giriş

 LVTTL Sinyal Algılama Çıkışı

 Çalışma Durumu Sıcaklığı
Standart: 0°C ~+70°C
Endüstriyel:-40°C ~+85°C

 

Uygulamalar


 Fiber Kanal Bağlantıları
 2x Fiber Kanal Bağlantısı
 Diğer Optik Bağlantı