S16503G Ethernet LAN Transformatörü 10/100BASE-TX SMD Paketi İçin
Ürün Detayları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: LINK-PP
Sertifika: UL,RoHS,Reach,ISO
Model numarası: S16503G
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 400/2000/10k/25k
Ambalaj bilgileri: T&R
Teslim süresi: Stoklamak
Ödeme koşulları: TT, Net30/60/90 gün
Yetenek temini: 3kk/ay
En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:
S16503G
SMD Manyetik İzolasyon Transformatörü
10/100BASE-TX Ethernet Transformörü
Şartname:
Parça Numarası:
LP2019ANL
Arayüz:
10/100Mbps Güç
Aile:
Telekom Transformörü
Pimler:
16 PIN
Örnekler:
Ücretsiz Mevcut
Arşiv Disponibili:
PDF/3D/ISG/Stp/Step/Veri Sayfası
Şartname:
Parça Numarası:
LP2019ANL
Arayüz:
10/100Mbps Güç
Aile:
Telekom Transformörü
Pimler:
16 PIN
Örnekler:
Ücretsiz Mevcut
Arşiv Disponibili:
S16503G LAN Manyetik İzolasyon TrafosuHızlı Ethernet (10/100BASE-TX) uygulamaları için tasarlanmıştır. 1:1 çevrim oranı, düşük ekleme kaybı, sağlam 1500VAC izolasyon ve güçlü crosstalk/ortak mod reddi özelliklerine sahip S16503G, kararlı, gürültüye dayanıklı Ethernet PHY arayüzü performansı sağlar. Kompakt SMD paketi ve endüstri standardı elektriksel özellikleri, RJ45 ağ bağlantı noktaları, Ethernet anahtarları, yönlendiriciler, endüstriyel IoT ağ geçitleri ve iletişim altyapı kartları için idealdir. EASTEVER, JWD ve CND-tek gibi güvenilir kaynaklardan küresel dağıtım ve yüksek hacimli montaj için makara ambalajı ile temin edilebilir. IEEE 802.3 uyumlu ağlar için tasarlanmış ve modern PCB montaj iş akışları için optimize edilmiştir.
Ana Elektriksel Özellikler (Tipik @ 25 °C)
Parametre Özellik
Model Numarası S16503G
Ürün Tipi Ethernet LAN Manyetiği / İzolasyon Trafosu
Desteklenen Ethernet Standardı IEEE 802.3 10/100BASE-TX
Çevrim Oranı (Tx / Rx) 1CT : 1CT ±5%
Açık Devre Endüktansı (OCL) ≥ 350 µH @ 100 kHz, 0.1 V, 8 mA DC bias
Kaçak Endüktans ≤ 0.5 µH @ 100 kHz, 0.1 V
DC Direnci (DCR) ≤ 1.4 Ω
Ekleme Kaybı ≤ -1.1 dB @ 1–100 MHz
Dönüş Kaybı ≥ -18 dB (1–30 MHz)≥ -12 dB (30–80 MHz)
Crosstalk ≥ -30 dB @ 1–100 MHz
Ortak Mod Reddi (CMR) ≥ -30 dB @ 1–100 MHz
İzolasyon Gerilimi (Hi-Pot) 1500 VAC, 60 s, 1 mA
Çalışma Sıcaklığı Aralığı 0 °C ila +70 °C
Depolama Sıcaklığı Aralığı -20 °C ila +125 °C